Laadimine...

UUDISED

Meediakajastus, teadaanded, artiklid

Uudised

Algas uue koertepargi projekteerimine
03 Mai 2020
Algas uue koertepargi projekteerimine, mille ehitus loodetavasti algab juba 2021. aastal.
Koertepargid ajutiselt suletud
24 Märts 2020
Seoses Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorra tõttu, et piirata koroonaviiruse levikut, suletakse ka ajutiselt koertepargid. Näeme taas kui oht kõigile möödas on!
Mõisavahe koertepark avatud
21 Oktoober 2018
Tartu kolmas koertepark on külastajatele avatud. Mõisavahe koertepark on ühtlasi ka esimene liivakattega koertepark. Aastal 2019 lisandub atribuutikat ning haljastust.
Annelinna koertepark sai ehitusloa
04 Juuni 2017
Tartu Linnavalitsus väljastas Annelinna koertepargi ehitusloa ning nüüd asutakse otsima ehitajat. Park valmib hiljemalt oktoobriks 2018.
Annelinna koertepargi planeerimine
29 Jaanuar 2018
MTÜ Tartu Koertepargid meeskond koostöös Tartu Linnavalitsusega tegeleb hetkel projekteerijate leidmisega, et 2018.a. sügiseks saaks valmis veel üks koertepark.
Sõpruse koertepargis uued lingid
27 Detsember 2017
Sõpruse koerteparki läbis äsja väike uuenduskuur. Hooldustööde käigus reguleeriti jalg- ning tiibväravaid ning paigaldati uued lingid mugavamaks sisenemiseks ning väljumiseks.
Tähtvere koertepark valmis!
30 September 2017
Äsja valminud Tähtvere koertepark asub miljööväärtuslikul alal, mis teeb oma lemmikuga pargis viibimise veel eriti hubaseks.
Tähtvere park peaaegu valmis!
03 September 2017
Tähtvere koertepark on peaaegu valmis. Ehitajal on veel vaja lõpetada viimased pisemad tööd ning loodetavasti elektripostid koos valgustusega saabuvad ajavahemikus 04-08.09.2017. Õige pea on oodata avamist!
Tartu linna üldplaneering 2030+
27 Märts 2017
Üldplaneering on linna ruumilise arengu olulisim dokument, mis määrab linna territooriumi üldised ehitus- ja kasutustingimused. Vaata allpool olevast lingist, kuhu on planeeritud Tartu tulevased koertepargid (siniselt märgitud alad).
Vaata dokumenti
Järgmine koertepark tuleb Tähtverre
07 Detsember
Praeguse seisuga projekteeritakse park Tähtverre ning ehitustööd peaksid hoo sisse saama juba 2017 aasta kevadel.
Tartus avati linna esimene koerte jalutusväljak
Reporter, Kanal 2 | 10 November 2016
Tartus avati linna esimene koerte jalutusväljak, mis lahendab ammu eksisteerinud probleemi, et koeraomenikel pole kindlat kohta, kus oma lemmikutel vabalt joosta lasta.
Vaata reportaazi

Pildid: Annelinnas valmib lähinädalatel koerte jalutusaedik
Postimees | 5 Oktoober 2016
Anne kanali ja Emajõe vahelisel alal käivad praegu ehitustööd ning käesoleva kuu keskpaigas peaksid koeraomanikud aedikuid kasutada saama.
Loe artiklit