Laadimine...

PARKIDE ASUKOHAD

KOERTEPARGID TARTU LINNAS

SÕPRUSE KOERTEPARK

Tartu linna esimene koertepark asub Eedeni taga, Anne kanali ja Emajõe vahelisel haljasalal. Koertel on ruumi joosta ligi 1500-l ruutmeetril ning pargis on ka erinevaid treeningelemente. Park on valgustatud, mis tagab meeldiva ja hubase kasutuse ka pimedas. Sõpruse silla vahetus läheduses asuv park on hubane ja ruumikas ajaveetmise koht nii koertele kui koeraomanikele. Pargis on eraldatud aedik väikestele ja suurtele koertele.

GOOGLE MAPS

TÄHTVERE KOERTEPARK

Tartu linna teine koertepark asub Tähtveres Tähtvere pargis. Park on valgustatud 4 kaugjuhitava LED valgustusega. Samuti on treeningelementidest pargis hüppetakistus ning poom. Väikestele koertele on väiksem erimõõdus poom. Tähtvere pargi sissekäik on seekord ühine, sealjuures väikesed ja suured koerad on jätkuvalt eraldatud. Suurtel koertel on ruumi joosta 973 ruutmeetril ning väikestel 575 ruutmeetril.

GOOGLE MAPS

MÕISAVAHE KOERTEPARK

Tartu linna kolmas koertepark asub Mõisavahe tänaval. Park on liivkattega ning öisel ajal valgustatud. Treeningelemendid koertele on inspireeritud loodusest ning kasutatud on peaasjalikult naturaalseid materjale (puit, kivi).

GOOGLE MAPS